

Easy installation
Free returns from €100
'Excellent' Rated by Customers
In stock? Then your order will be quickly packed and shipped. Easily track your package with our regular carriers:
GLS, PostNL & DHL
| Artikelnummer | BAA07BBP |
| EAN | 8721264697271 |
| Merk | Hotbath |
| Serie | &More |
| Lengte | 64 cm |
| Diepte | 8,3 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Zwenkbaar | Nee |
| Montage | Wand |
| Kleurcategorie | Goud |
| Kleur | Geborsteld Messing PVD |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Messing |
| Aantal handdoekstangen | 1 |
| Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Verdekte bevestiging | Ja |
Thank you for subscribing!
This email is registered!