




Easy installation
Free returns from €100
'Excellent' Rated by Customers
In stock? Then your order will be quickly packed and shipped. Easily track your package with our regular carriers:
GLS, PostNL & DHL
| Width | 80 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 6 cm |
| Color | Matt White |
| Material | Polystone |
| Shape | Rectangular |
| Tap holes | 1 |
| Tap hole | Center |
| Number of basins | 1 |
| Overflow | No |
| Dirt repellent | No |
| Drain plug | No |
| Tap | No |
| Siphon | No |
| Mounting | Vanity unit |
| Freestanding mounting | No |
| Mounting material | No |
Thank you for subscribing!
This email is registered!




