

Easy installation
Free returns from €100
'Excellent' Rated by Customers
In stock? Then your order will be quickly packed and shipped. Easily track your package with our regular carriers:
GLS, PostNL & DHL
| Brand | Instamat |
| Series | Ponza |
| Height | 116 cm |
| Length | 60 cm |
| Heat output | 700 W |
| Type | - |
| Colour | White |
| Material | Steel |
| Radiator type | Electric radiator |
| Mounting | Wall |
| Blower unit | No |
| Electric control | Yes |
| Mounting material | Yes |
Thank you for subscribing!
This email is registered!