Badkamer verlichting, radio & TV
Badkamer verlichting, radio & TV


Eenvoudige installatie
Gratis retourneren vanaf €100
'Uitstekend' Beoordeeld door Klanten
Op voorraad? Dan wordt uw bestelling snel ingepakt en verzonden. Volg eenvoudig je pakket bij onze vaste transporteurs:
GLS, PostNL & DHL
Combineer dit meubelblad van Best Design met één van de 60cm Beauty onderkasten. Deze geschikte onderkasten zijn te vinden onder de toebehoren. Het blad is gemaakt van MDF en heeft een mat zwarte kleur. Het blad is niet voorzien van gaten.
Specificaties
| Artikelnummer | 4007570 |
|---|---|
| Merk | Beste ontwerp |
| Serie | Schoonheid |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart Mat |
| Materiaal | MDF |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Dieptebereik | 40 tot 50cm |
| Dikte | 1.6 |
| Hoogte | 2 cm |
Bedankt voor het abonneren!
Deze e-mail is geregistreerd!