Badkamer verlichting, radio & TV
Badkamer verlichting, radio & TV


Eenvoudige installatie
Gratis retourneren vanaf €100
'Uitstekend' Beoordeeld door Klanten
Op voorraad? Dan wordt uw bestelling snel ingepakt en verzonden. Volg eenvoudig je pakket bij onze vaste transporteurs:
GLS, PostNL & DHL
| Artikelnummer | 3856370 |
|---|---|
| Merk | Beste ontwerp |
| Serie | Erico |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Chroom |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Aantal deuren | 2 |
| Veiligheidsglas | En |
| Kleur beslag | Chroom |
| Profielloos | Nee |
| Glasdecoratie | Helder |
| Deurtype | Draaideur |
| Antikalk | En |
| Aantal delen | 2 |
| Breedte | 90 cm |
| Minimale breedte | 885 mm |
| Maximale breedte | 935 mm |
| Dikte glas | 6 |
| Hoogte | 200 cm |
Bedankt voor het abonneren!
Deze e-mail is geregistreerd!