Badkamer verlichting, radio & TV
Badkamer verlichting, radio & TV


Eenvoudige installatie
Gratis retourneren vanaf €100
'Uitstekend' Beoordeeld door Klanten
Op voorraad? Dan wordt uw bestelling snel ingepakt en verzonden. Volg eenvoudig je pakket bij onze vaste transporteurs:
GLS, PostNL & DHL
| Artikelnummer | ARA11BCP |
| EAN | 8720629192321 |
| Merk | Hotbath |
| Serie | Archie |
| Breedte | 8,2 cm |
| Diepte | 11 cm |
| Hoogte | 43,5 cm |
| Uitvoering | Wand |
| Stijl | Modern |
| Kleurcategorie | Koper |
| Kleur | Geborsteld Koper PVD |
| Materiaal | RVS 316 |
| Materiaal inleg | Kunststof |
| Deksel | Ja |
| Verdekte bevestiging | Ja |
Thanks for subscribing!
This email has been registered!