

Easy installation
Free returns from €100
'Excellent' Rated by Customers
In stock? Then your order will be quickly packed and shipped. Easily track your package with our regular carriers:
GLS, PostNL & DHL
Combine this Best Design furniture top with one of the 60cm Beauty vanity units. These suitable vanity units can be found under accessories. The top is made of MDF and has a wood color. The top does not have holes.
Specifications
| Item number | 4007580 |
|---|---|
| Brand | Best design |
| Series | Beauty |
| Warranty | 2 years |
| Color | Wood |
| Material | MDF |
| Shape | Rectangular |
| Width | 60 cm |
| Depth | 45 cm |
| Depth range | 40 to 50cm |
| Thickness | 1.6 |
| Height | 2 cm |
Thank you for subscribing!
This email is registered!