

Easy installation
Free returns from €100
'Excellent' Rated by Customers
In stock? Then your order will be quickly packed and shipped. Easily track your package with our regular carriers:
GLS, PostNL & DHL
| Article number | 3875200 |
|---|---|
| Brand | Best Design |
| Series | Erico |
| Warranty | 2 years |
| Color | Chrome |
| Material | Aluminium |
| Safety glass | Yes |
| Fitting color | Chrome |
| Frameless | No |
| Glass decoration | Clear |
| Anti-limescale | Yes |
| Number of parts | 1 |
| Dimensions | 30x200 |
| Width | 30 cm |
| Minimum width | 300 mm |
| Maximum width | 300 mm |
| Glass thickness | 8 |
| Height | 200 cm |
Thank you for subscribing!
This email is registered!