

Easy installation
Free returns from €100
'Excellent' Rated by Customers
In stock? Then your order will be quickly packed and shipped. Easily track your package with our regular carriers:
GLS, PostNL & DHL
| Artikelnummer | BAS320PBP |
| EAN | 8721264693150 |
| Merk | Hotbath |
| Serie | &More |
| Breedte | 24,5 cm |
| Hoogte | 16,5 cm |
| Diepte | 0,5 cm |
| Vorm bedieningsknop | Vierkant |
| Kleurcategorie | Zwart |
| Kleur bedieningsplaat | Gepolijst Zwart PVD |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Messing |
| Elektronisch | Nee |
| Infrarood | Nee |
| Inbouwreservoir | Geberit en Tece |
| Toepassing | Toilet |
| Bediening | Tweeknops |
| Anti-finger print | Nee |
| Geurafzuiging | Nee |
| Frontbediening | Ja |
| Planchetbediening | Ja |
Thank you for subscribing!
This email is registered!