

Easy installation
Free returns from €100
'Excellent' Rated by Customers
In stock? Then your order will be quickly packed and shipped. Easily track your package with our regular carriers:
GLS, PostNL & DHL
| Width | 35 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 169 cm |
| Color | Matt Black |
| Finish | Matt |
| Mounting | Wall |
| Number of doors | 1 |
| Door swing direction | Left or right |
| Handle design | Handleless |
Thank you for subscribing!
This email is registered!