




Easy installation
Free returns from €100
'Excellent' Rated by Customers
In stock? Then your order will be quickly packed and shipped. Easily track your package with our regular carriers:
GLS, PostNL & DHL
| Width | 100 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 9 cm |
| Color | Calacatta |
| Finish | Matte |
| Material | Ceramic slab |
| Shape | Rectangular |
| Tap holes | 0 |
| Tap hole | None |
| Number of basins | 1 |
| Overflow | No |
| Dirt-repellent | Yes |
| Drain plug | Yes |
| Tap | No |
| Siphon | No |
| Installation | Vanity unit |
| Freestanding installation | No |
| Mounting material | Yes |
| Version | Left and right |
Thank you for subscribing!
This email is registered!




