

Easy installation
Free returns from €100
'Excellent' Rated by Customers
In stock? Then your order will be quickly packed and shipped. Easily track your package with our regular carriers:
GLS, PostNL & DHL
| Width | 80 cm |
| Height | 50 cm |
| Thickness | 4 cm |
| Lighting | No |
| Anti-fog | No |
| Socket | No |
| Material | Steel / Glass |
| Glass type | Mirror glass |
| Shape | Organic |
| Design | Right |
| Reversible | Yes |
| Mounting material | Yes |
| Mirror frame | Yes |
| Mirror frame colour | Brushed Stainless Steel |
| Clock | No |
| Shelf | No |
Thank you for subscribing!
This email is registered!