

Easy installation
Free returns from €100
'Excellent' Rated by Customers
In stock? Then your order will be quickly packed and shipped. Easily track your package with our regular carriers:
GLS, PostNL & DHL
| Width | 120 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 11 cm |
| Color | Black |
| Finish | Matte |
| Material | Porcelain |
| Shape | Rectangular |
| Ledge | None |
| Faucet holes | 0 |
| Faucet hole | None |
| Number of bowls | 1 |
| Overflow | Yes |
| Dirt repellent | No |
| Drain plug | Yes |
| Faucet | No |
| Siphon | No |
| Installation | Wall-mounted / Vanity unit |
| Wall-mounted installation | Yes |
| Mounting material | Yes |
Thank you for subscribing!
This email is registered!